Oferujemy przemyślany wybór najwyższej jakości, funkcjonalnych, zawsze wyjątkowych produktów do pielęgnacji dzieci, które uwzględniają zdrowie dzieci i zrównoważony rozwój, bez kompromisów w zakresie estetyki i wzornictwa.

Likegroup powstała w 2011 roku jako firma rodzinna skupiająca się na projektach internetowych z zakresu dzieci i rodzicielstwa. W miarę poszerzania się naszej działalności postanowiliśmy połączyć doświadczenie biznesowe z poprzednich stanowisk pracy z wiedzą z dziedziny, której intensywnie poświęciliśmy się w ostatnich latach. Dlatego dziś reprezentujemy ciekawe marki asortymentu dziecięcego na rynku polskim, słowackim i czeskim oraz prowadzimy ich sprzedaż hurtową.

Jakość z punktu widzenia rozwoju produktu oraz jego oryginalności, innowacyjności i wartości dodanej, jaką wnosi dla konsumentów. Dosłownie szukamy dla Was „gadżetów” – produktów, których nie ma jeszcze w sprzedaży na naszym rynku lub które są czymś wyjątkowym. Jest rzeczą oczywistą, że wszystkie nasze produkty są testowane zgodnie z europejskimi wytycznymi i spełniają najsurowsze kryteria bezpieczeństwa.